jugLviv

Meta


Share on:


Коли змінювати роботу

juglvivjuglviv

Коли змінювати роботу?

Коли все дістало і набридло хочеться змінити роботу. Проте потрібно зважувати дуже багато причин при прийнятті такого рішення. Нижче попробуємо розглянути основні випадки, які спонукають до такого рішення:

  1. Гроші, Гроші, Гроші – Найбільш поширена причина для зміни роботи. І вона є правильною до певної міри. Більше грошей це завжди дуже добре. Проте варто брати до уваги також і інші чинники: Більше грошей і особистий розвиток, деколи (часто) більше грошей в іншій компанії не завжди означає кращий кар’єрний прогрес. Часом коли хтось є лояльний до однієї компанії він здобуває репутацію і з часом є великий шанс, що ви будете більш стрімко розвиватись і теоретично заробляти більше грошей.
  2. Робота нудна – Якщо вам завжди нудно і ви відчуваєте, що компанія не дозволяє вам використовувати свій потенціал на повну. Тоді замість того щоб просто просиджувати штани і нудитись треба шукати нову роботу.
  3. Недосяжні особисті цілі – Більшість розробників повинні мати якісь цілі, а також повинен бути якийсь запланований час для їхнього досягнення. І коли ви бачите що теперішня ситуація не дає вам навіть шансу досягнути того, що ви собі надумали, тоді варто переглянути свої опції. Це найбільш особиста (індивідуальна) опція і кожен має сам для себе вирішити чи компанія зможе з часом задовольнити ваші цілі, чи може варто змінити цілі на такі, які є цілком досяжними в конкретній ситуації, а якщо ж ні, то треба шукати щось нове.
  4. Депресивні колеги або начальник – дуже поширена причина. Проте вона не завжди може бути правильною. Для прикладу коли компанія вам може запропонувати досить хороший ріст, а колеги чи начальник є м’яко кажучи не ідеальними, то варто спробувати розділити особисте життя і роботу. і абстрагуватись від всього (що теж є дуже корисним навиком). Однак, якщо таке становище погіршує вашу впевненість в собі, якість роботи, чи має вплив на ваше особисте життя, здоров’я тоді варто задуматись про зміну обстановки, звісно якщо реально це краще провести в межах однієї компанії.
  5. Ви емоційна бомба – Ви завжди засмучені – чи то через невдалий проект, чи то через те що кавоварка поламалась. Ви виглядаєте і почуваєтесь накрученими (під стресом) весь час. Ви уникаєте людей, погано спите і їсте. І взагалі вам некомфортно. То мабуть вам краще взяти довгу паузу в роботі відпочити і змінити обстановку. 
juglviv
Author