jugLviv

Meta


Share on:


JDayLviv вже скоро

JUG LvivJUG Lviv

3-го вересня у Львові вчетверте пройде щорічна конференція JDayLviv присвячена java та суміжним технологіям організована львівською Java User Group. Один день насичений безліччю подій. 15 спікерів з 8 країн, 3 потоки та 15 доповідей на різноманітну тематику. Ми запрошуємо не лише відомих та всіма улюблених доповідачів, а й спікерів, які вперше в Україні і можуть не тільки привезти щось нове і цікаве для слухачів, але й почерпнути багато для себе.
Цьогоріч на JDayLviv та вперше в Україні Michal Kuratczyk – Solution Architect у Pivotal, James Thomas – Developer Advocate у IBM, Rino Montiel – Head of core engineering у EyeEm:

"Michal "James "Rino

А також вже добре відомі Олексій Зволінський, Тарас Матяшовський та Сергій Нємчинський:

Щороку JDayLviv відвідує понад 300 слухачів з усієї України, тож ви отримаєте хорошу нагоду зустрітись познайомитись з вашими колегами та поспілкуватись з ними за горнятком львівської кави. А ввечір всіх чекатиме афтепарті у Королівській Пивоварні та чудові подарунки від партнерів конференції. Тож реєструйтесь вже сьогодні.
Більше про подію читайте на нашій сторінці JDayLviv, та слідкуйте за всіма оновленнями та розповідями про наших доповідачів на ФБ

JUG Lviv
Author